YouTuberzy i tryb multiplayer w Battlefield 1!

YouTuberzy i tryb multiplayer w Battlefield 1!

Już prawie dwa tygodnie minęły od premiery najnowszego dzieła studia DICE oraz EA. Od tamtej pory w internecie pojawiło się mnóstwo recenzji, poradników oraz opinii na temat gry Battlefield 1.Poza świetną kampanią w grze można zagrać także w trybie wieloosobowym, gdzie każdy posiada odmienny styl gry, więc u każdego youTubera możemy zobaczyć zupełnie inny wymiar gry.


Na początku proponujemy przypomnieć sobie wcześniejsze artykuły traktujące o Battlefield 1, a było ich sporo. Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o premierze BF'a. Możecie przeczytać o niej klikając tutaj. Następnie przedstawiliśmy Wam najnowsze oraz najciekawsze materiały opublikowane przez polskich YouTuberów dotyczące, głównie trybu jednoosobowego, Battlefield'a 1. O nich możecie przeczytać tutaj.

Dzisiaj natomiast skupimy się na trybie wieloosobowym, w którym również wiele się dzieje. Pokażemy Wam te filmy naszych rodzimych twórców, które według nas najbardziej zasługują na uwagę.

Na sam początek zapraszamy Was na obejrzenie materiału Remigiusza Wierzgonia, który ponownie w ciekawy sposób demonstruje nam rozgrywkę w najnowszym Battlefield 1, tym razem stawiając na tryb wieloosobowy i ukazując nam swoje wrażenia towarzyszące podczas zabawy.


Najpopularniejszym i według wielu najlepszym duetem na polskim YouTubie jest dwójka Rock & Rojo. Trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza jeśli śledzi się ich poczynania od początku. A gdyby tak dołączył do nich Izak? Cóż, możecie się o tym przekonać na własne oczy zerkając na niedawno rozpoczętą serię z Battlefield 1 na kanale Rojsona, gdzie właśnie oprócz wspomnianej wyżej dwójki występuje Piotrek. Przy okazji zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji ekipy z pierwszych odcinków gry wieloosobowej.


Okazję zagrania w Battlefield 1 miał również MULTI, który na wersji próbnej postanowił spróbować swoich sił w trybie multiplayer. Czy przekonał go on do zakupu pełnoprawnej edycji? Sprawdźcie sami!


Warto również spojrzeć na nieco mniejszych twórców internetowych, którzy równie dobrze przedstawiają rozgrywkę w trybie multiplayer co wyżej wspomnieni. Dobra zabawa gwarantowana!
  Co sądzicie o wymienionych przez nas materiałach wideo oraz o samej grze? Piszcie w komentarzach, jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.