YouTuberzy gwiazdami 4fun TV

YouTuberzy gwiazdami 4fun TV

Stacja 4Fun TV od lat angażuje się we wspólne projekty ze znanymi YouTuberami m.in. Cyber Marianem, Martinem Stankiewiczem czy Ajgorem Ignacym. Dziś do grona telewizyjnych gwiazd dołączają kolejni internetowi twórcy.


Od 16 lutego co sobotę o godzinie 18.00 możemy oglądać zupełnie nowy program "Na pełnej", który prowadzą Adam Strycharczuk i Jan Frączek. Jego ideą jest przedstawianie przez parę YouTuberów najciekawszych filmów z serwisu oraz przeprowadzanie wywiadów z kolegami po fachu. Ponadto widzowie mają możliwość zadawania pytań oraz komentowania dzięki 4Fun Botowi znajdującemu się na facebookowym profilu.Kolejnym projektem jest codzienne pasmo "4Fun Tube", w którym pomiędzy klipami będzie można obejrzeć najciekawsze filmy już znajdujące się na YouTubie, a także te specjalnie przygotowane przez zaangażowanych twórców. Są to m. in. Adbuster (Marek Hoffman), Alexxis Ola (Aleksandra Żelazowska), Lucas Adelon Rembas (Łukasz Rembas), Okoń w sieci (Marcin Okoniewski), Kameralnie (Patryk Brzozowski), Osipowiczka (Katarzyna Osipowicz), Para absurdu (Klaudia Tyszkiewicz oraz Mateusz Beszter). Program można oglądać od 18 lutego w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Stacja 4Fun TV słynie ze wsparcia dla YouTuberów, a tym samym przyciąga kolejnych widzów zainteresowanych ich materiałami. Nam pozostaje jedynie czujnie śledzić emitowane programy i wszystkim twórcom życzyć powodzenia w karierze telewizyjnej.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.