YouTuberzy grają w

YouTuberzy grają w "zgadnij kto to"

W dniu dzisiejszym, na kanałach Łukasza Samonia i StuuGames pojawiły się filmy, na których YouTuberzy grają w popularną grę planszową "Zgadnij kto to?". Gra polega na odgadnięciu, którą z postaci ma drugi gracz. Aby tego dokonać, zadajemy mu dowolne pytanie, na które odpowiedź może brzmieć tylko „tak” lub „nie”. Czy ma żółte włosy? Czy ma duży nos? Czy nosi okulary?- Wszystkie te pytania mogą nam pomóc.Później eliminujemy po kolei osoby, które nie pasują do opisu naszego przeciwnika, aż do momentu, gdy zostanie nam już tylko jedna postać - ta, którą wybrał drugi gracz.


Walka między YouTuberami była bardzo wyrównana. Jak się okazało, planszówki potrafią dostarczyć dużo radości nie tylko dzieciom. Łukasz i Stuart dodatkowo postanowili, że przegrany będzie musiał zjeść kanapkę wraz z "papką" przygotowaną z sardynek, kostki rosołowej, żurawiny, cebuli i bitej śmietany.


Sami zobaczcie, jak to się skończyło...

Na kanale Stuarta mieliśmy już możliwość oglądania odcinków z grami planszowymi.  Kilka tygodni temu na jego kanał wleciał film, na którym Stuart i Marcin Dubiel grają w grę zręcznościową "Bóbr Billy". Film ten został obejrzany ok. 700 tysięcy razy.  Najbardziej popularnym filmikiem z planszówkami na kanale Stuu jest film również z Marcinem, na którym chłopacy grają w "Beczkę Pirata".

Jak podoba Wam się pomysł na odcinki "zgadnij kto to"? Oglądaliście z przyjemnością powyższe materiały? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.