Polscy YouTuberzy odwiedzili dom Kevina!

Polscy YouTuberzy odwiedzili dom Kevina!

W te święta, jak co roku, pewnie większość z nas usłyszała „o, znowu Kevin”, albo bardziej – „o nie, znowu ten Kevin?!”. Nie da się ukryć, że w Polsce to najbardziej popularny świąteczny film, a wieczorny seans jest obowiązkowym punktem wielu rodzinnych wigilii. Aby lepiej poznać tę telewizyjną tradycję warto zajrzeć na Youtube. Tam domowi Kevina z bliska przyjrzeli się Vonsky i Kasia Mecinski.


Dom, który znamy z filmu, to willa w gregoriańskim stylu, która znajduje się na przedmieściach Chicago w niedużej miejscowości Winnetka. Dokładny adres domu to 671 Lincoln Avenue. Kilkakrotnie był wystawiany na sprzedaż i nawet obecnie poszukuje nowego właściciela, o czym wspomina w swoim materiale Vonsky:


Willę wybudowany w 1921 roku i wielokrotnie modernizowano. W telewizyjnym hicie zobaczyć możemy kuchnię, główne schody, piwnicę i niemal całe pierwsze piętro – są to prawdziwe pokoje z tego domu. Pozostałe pomieszczenia były zbudowane jako scenografia na potrzeby filmu. W materiale Kasi możemy zobaczyć także kościół, który pojawia się w filmie:


Oba filmy idealnie wpasowują się w świąteczny klimat. W komentarzach nawet padają pomysły, żeby zrobić z domu Kevina muzeum z darmowym wstępem dla wszystkich Polaków!

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.