YouTuberzy biorą udział w facebookowych konkursach

YouTuberzy biorą udział w facebookowych konkursach

W dzisiejszych czasach każdy ma Facebooka. Na pewno wielu z Was w ostatnich tygodniach napotkało się na różnego rodzaju posty oraz zaproszenia związane z wydarzeniami pod tytułem "Konkurs fotograficzny (...)". Nawet YouTuberzy zainteresowali się nową modą i sami wrzucają tam swoje zdjęcia. Jest Ich masa, lecz my wybraliśmy tylko kilka - te najciekawsze. Sprawdźcie sami!


Konkursów jest cała masa! Codziennie setki z nich zalewają naszą tablicę śmiesznymi, ładnymi bądź słabymi zdjęciami. Bardzo często ludzie robią sobie z nich żarty i konkurują w zawodach rozbawiania internautów. YouTuberzy robią to najlepiej! Zobaczmy teraz kilka postów wstawionych przez twórców internetowych. Kto wie? Może któryś z nich wygra konkurs fotograficzny?!Pierwszy jest Łukasz (Yoczook), który postanowił strzelić sobie fotę z Zuzą-TopModelkąZ tym robiłam zdjęcia, z tym filmowałam, a z tym snapowałam!Genialna ekipa! Isamu wraz z Jerzym Janowiczem nie próżnują i wrzucają genialne zdjecie!Dystans i poczucie humoru. To cechy, które nie są obce Marcinowi Malczyńskiemu.


Niektórzy YouTuberzy wyśmiewają tego typu konkursy. Oczywiście wszystko w pozytywny, nieobrażający nikogo sposób. Takim przykładem jest Yachostry, który w swoim najnowszym "Być jak" pokazał jak to jest "Być Jak... KONKURSY FOTORAKFICZNE". Bardzo ciekawy odcinek, który może w ironiczny sposób podsumować nową, facebookową modę.
Do tego wszystkiego odniósł się także Serafin, który w swoim stylu skomentował i oczywiście wyśmiał  zdarzenia związane z facebookowymi konkursami. Najbardziej rozśmieszył go fakt, że w konkursach tych, nic się nie wygrywa.
Co sądzicie o tego typu konkursach? Braliście w jakimś udział? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.