YouTuberzy aresztowani za

YouTuberzy aresztowani za "rozpętanie zamieszek" - wszystko przez wielką zabawę w chowanego

Jakiś czas temu głośno było o angielskim YouTuberze, który niemal zginął podczas nagrywania jednego ze swoich odcinków. Kontrowersyjny materiał, na którym jeden z twórców kanału wkłada głowę do mikrofalówki, a później zalewa ją cementem, zyskał prawie 5 milionów wyświetleń. Pisaliśmy o tym tutaj. W swoim najnowszym filmie TGFbro postanowili pokazać swój kolejny i jeszcze bardziej szalony pomysł, jednak tym razem nie spodobał się on policji. 


TGFbro znani są ze swoich szalonych filmów, których na ich kanale znajdziecie naprawdę sporo. Jeśli chcecie zobaczyć  TOP 10 ich najbardziej szalonych filmów, to koniecznie sprawdźcie wybrane przez nas materiały.

Wczoraj na kanale zagranicznych twórców pojawił się film, w którym YouTuberzy opowiedzieli o swojej ostatniej przygodzie. TGFbro postanowili zagrać w chowanego ze swoimi widzami, jednak nie spodziewali się, że do ich zabawy dołączy ponad 3 tysiące osób, które będą szukać ich po całym mieście.

W materiale twórcy pokazali swoje ukrycie, nagrania ludzi podczas szukania ich oraz dokładnie opisali całe wydarzenie. Jak się okazało, jednemu z fanów udało się odnaleźć YouTuberów, jednak zabawa nie spodobała się obecnej na miejscu policji. Funkcjonariusze wyprowadzili z budynku chłopaków na oczach wszystkich zgromadzonych osób i zostali zabrani przez nich na komisariat. Co ciekawe, policja aresztowała TGFbro za chęć "rozpętania zamieszki".


YouTuberzy już zapowiedzieli, że w tym roku na pewno powtórzą wydarzenie i jeszcze raz będą chcieli pobawić się ze swoimi widzami w prawdziwym życiu. Czy następnym razem ich gra skończy się w podobny sposób?

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.