YouTuberzy z akcją wspierającą fundację

YouTuberzy z akcją wspierającą fundację "Pokonaj raka"!

Zawsze cieszy fakt, gdy twórcy internetowi angażują się w akcje społeczne nakierowane na słuszny cel. Świetnym przykładem takich działań jest najnowszy film na kanale Cyber Mariana, który przy współpracy z innymi youtuberami zachęca do wsparcia fundacji "Pokonaj raka". Wszystko to jak zwykle u niego podane w naprawdę zabawnej, humorystycznej otoczce.


Prócz Cyber Mariana w filmie Suchary o LEKARZACH wystąpili także inni znani, zaprzyjaźnieni z nim twórcy - Michał Domaszewski, Adam Fido, chłopaki z Na Pełnej czy z kanału Walenie. Taka mieszanka okazała się całkiem niezłym sukcesem. Film jeszcze tego samego dnia trafił na kartę "Na czasie" i szybko przebił granicę stu tysięcy wyświetleń!

Postać Cyber Mariana nie jest przy tego typu akcji przypadkowa. W swoim czasie on również zmagał się z chorobą nowotworową, ale na szczęście z tej walki udało mu się wyjść obronną ręką.Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wspomóc wspomnianą fundację, w opisie filmu pojawiły się niezbędne do tego dane. Zarówno KRS dla rozliczających PIT jak i numer konta dla bardziej tradycyjnej formy pomocy.

Fundacja Pokonaj Raka:
KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801


Promocja takich akcji to zawsze świetna sprawa. Oby za sprawą tego materiału na konto fundacji wpłynęła jak największa kwota pieniędzy. Z pewnością przyda się ona wielu najbardziej potrzebującym tego osobom. Trzymamy kciuki!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.