YouTuberka wydaje serię własnych kosmetyków

YouTuberka wydaje serię własnych kosmetyków

Każdy ma jakieś marzenie, lecz nie każdy wie, że przy odrobinie chęci i masie ciężkiej pracy może je spełnić. Idealnym przykładem jest Ola, z kanału Alex Mandostyle. Vlogerka dzięki wysiłkowi włożonemu w kanał i widzom doczekała się własnej paletki cieni. Nie każda dziewczyna może pochwalić się własną serią kosmetyków, a jednak Oli się udało. Zobaczmy jak to się stało!


YouTuberka od wielu tygodni wrzucała tajemnicze posty na swojego Instagrama, które miały na celu przekazać nam, że coś się szykuję. Ola jednak cały czas trzymała w tajemnicy i nie chciała nam do końca zdradzić co jest tym "ciekawym projekcikiem". Jedno z przykładowych zdjęć tego typu znajdziecie poniżej. Zauważcie, że Alex zapowiadała niespodziankę już 6 tygodni temu!


Na szczęście my już wiemy o co chodzi! Niespodzianką była paleta cieni do powiek sygnowanych pseudonimem "Alex Mandostyle". Bardzo ciekawa i oryginalna sprawa. Wielu YouTuberów zaczęło wydawać książki (w szczególności autobiografie), a Ola postanowiła odejść od tego zwyczaju i wypuściła własną serię kosmetyków. Ciekawy ruch! Cały film z backstage'u produkcji oraz projektowania palety znajdziecie już teraz na kanale Alex Mandostyle. Ciekawostką jest to, że firma Miyo produkuje swoje kosmetyki ręcznie, a nie jak większość przy użyciu maszyn.Dziewczyny, ten akapit jest przeznaczony specjalnie dla Was! Jeśli jesteście chętne na zakup limitowanej serii paletki cieni by Alex Madnostyle, to macie dwie możliwości! Jedną z nich jest zamówienie jej na stronie miyomakeup lub w warszawskiej drogerii Hebe na ulicy Żelaznej. To co, bierzecie?


Co myślicie o pomyśle Oli na kosmetyki? Który odcień jest Waszym ulubiony? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl