YouTuberka usunęła Instagrama i Twittera po negatywnym przyjęciu jej tatuażu

YouTuberka usunęła Instagrama i Twittera po negatywnym przyjęciu jej tatuażu

Internauci potrafią być bezlitośni - przekonała się o tym YouTuberka Elle Mills, która pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Niestety szybko tego pożałowała.


Tuż po tym, jak Elle pochwaliła się swoim nowym meta-tatuażem na Twitterze spadła na nią wielka fala krytyki. Ów tatuaż to słowo "tatto" napisane fontem Comic Sans, który jest już swego rodzaju memem w internecie. Wielu internautom jednak nie przypadła do gustu żartobliwa ozdoba YouTuberki. Oto on:Jednym z najpopularniejszych tweetów na temat tatuażu i samej YouTuberki jest ten, który głosi, że YouTuberzy to plaga dla wszystkiego, co jest śmieszne. Około 200 tysięcy ludzi lubi tego tweeta:Dużą popularnością cieszy się też tweet, którego autorka twierdzi, że Amerykanie nie są zabawni i powinni mieć zakaz robienia żartów. Nawiasem mówiąc, Elle jest Kanadyjką, ale przecież kto by się tym przejmował?Znalazły się jednak osoby, które stają po stronie Elle:

Krótko po burzy związanej z jej nowym tatuażem Elle usunęła swoje konto na Instagramie oraz na Twitterze. Nie podała oficjalnego powodu swojej decyzji, jednak najprawdopodobniej było to związane właśnie z negatywnym odbiorem permanentnego napisu na ciele.

Wygląda na to, że internauci mogą być z siebie dumni. Sprawili YouTuberce wiele przykrości i bólu tylko dlatego, że jest osobą publiczną, ma setki tysięcy obserwatorów, więc naturalnie nie ma też uczuć i można ją obrażać.

To wszystko nie oznacza oczywiście, że nie można skrytykować czyjegoś pomysłu, jednak obrażanie kogoś tylko ze względu na inne poczucie humoru nie jest już na miejscu i naprawdę może kogoś zaboleć. Z drugiej strony fakt, że ktoś usunie swoje media społecznościowe nie może być zawsze stosowany jako swego rodzaju broń. Mamy nadzieję, że Elle wyjaśni motywy swojego postępowania, a internauci okażą jej należyte wsparcie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.