YouTuber zaapelował o pomoc. Tej jeszcze sporo potrzeba

YouTuber zaapelował o pomoc. Tej jeszcze sporo potrzeba

Polscy YouTuberzy jak i użytkownicy serwisu już niejednokrotnie udowodnili, że potrafią pomagać. Tym razem to jeden z YouTuberów znalazł się w potrzebie.


Eleven nagrał emocjonalny film, w którym mówi, że jego ciocia od roku zmaga się z rakiem. Leczenie tak poważnej choroby wiąże się z dużymi nakładami finansowymi, które niestety wyczerpują się już krewnej YouTubera. Dlatego też twórca uruchomił specjalną składkę na leczenie dla cioci i pokornie zachęca swoich widzów, żeby dorzucili do niej jakiekolwiek pieniądze.Składka jest przewidziana na 70 tysięcy złotych i już teraz udało się zebrać prawie połowę tej kwoty. Oznacza to, że zebranie odpowiednich pieniędzy jest możliwe.

Film Elevena jednak nie skupia się tylko na chorej cioci. Twórca bowiem postanowił podzielić się także swoimi problemami. Przyznał, że zmaga się z pewnym schorzeniem, które trudno jest jeszcze zidentyfikować, ale udało się odrzucić wszystkie poważne choroby. Aktualnie istnieją podejrzenia, że Mateusz choruje na boleriozę. Z tego względu jest mu bardzo trudno nagrywać kolejne odcinki, ponieważ często czuje się bardzo zmęczony i fizycznie nie jest w stanie tego robić, chociaż bardzo by tego chciał. Twórca chciałby jednak odwdzięczyć się widzom za okazaną pomoc i wyrozumiałość i zrobić dla nich jakiś film, dlatego zachęca ich, żeby w komentarzach pisali, co chcieliby zobaczyć.

Warto docenić szczerość YouTubera i okazać mu wsparcie, gdyż widać, że on i jego rodzina przechodzą bardzo trudne chwile. Dlatego też pomagajmy, jak tylko możemy - choćby dobrym słowem czy udostępnieniem.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.