YouTuber wręczył nagrodę na gali Ekstraklasy

YouTuber wręczył nagrodę na gali Ekstraklasy

Wczoraj odbyła się gala Ekstraklasy, która podsumowywała świeżo zakończony sezon 2017/2018. Podczas rozdawania nagród piłkarzom miała miejsce niecodzienna sytuacja - jedną ze statuetek wręczał YouTuber.


Tego typu sytuacja pierwszy raz miała miejsce podczas gali Ekstraklasy. Lachu miał okazję podarować Carlitosowi Lopezowi statuetkę "Złotego Buta" w kategorii król strzelców.

Poniżej zapis z tego wydarzenia:Lachu został zapowiedziany jako "najbardziej znany polski piłkarski YouTuber". Patryk powiedział, że jest to dla niego ogromny zaszczyt i chociaż zawsze się tak mówi, to brzmiał bardzo szczerze i zgadzamy się z tym, że jest to duże wyróżnienie.

Bardzo cieszy nas fakt, że polscy YouTuberzy piłkarscy są traktowani coraz bardziej poważnie i zapraszani na tego typu wydarzenia w charakterze gości specjalnych. Warto z tej okazji także zaznaczyć, że ostatnio Krzychu Golonka miał okazję spotkać się z Adamem Nawałką i wymienić z nim kilka podań:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.