YouTuber w szpitalu po walce z bykiem!

YouTuber w szpitalu po walce z bykiem!

Pomysły ludzi z całego świata nigdy nie przestaną nas zadziwiać. Kilka dni temu - rosyjski YouTuber Vitaly Zdorovetskiy wpadł na wyjątkowo głupią inicjatywę, za którą słono zapłacił i ostatecznie... skończył w szpitalu.


Zacznijmy jednak od początku. Vitaly jest 24-letnim chłopakiem urodzonym w Rosji, twórcą kanału pod nazwą "VitalyzdTv". Na ten moment, subskrybuje go ponad 9 milionów osób. Znany jest z pranków, które nieraz już obiegły internet. Głośno było o nim także w Polsce, gdy zasłynął po wbiegnięciu na murawę w czasie finałowego meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2014 roku. To dopiero osiągnięcie, ale nie obyło się bez konsekwencji karnych. Twórca był zmuszony zapłacić ogromną karę pieniężną. Mimo tego, za bardzo się tym nie przejął.

RIO DE JANEIRO, BRAZIL - JULY 13: A pitch invader runs on the field during the 2014 FIFA World Cup Brazil Final match between Germany and Argentina at Maracana on July 13, 2014 in Rio de Janeiro, Brazil. (Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Wczoraj na swoim kanale zamieścił film, w którym wykonuje challenge. Polega on na tym, że wychodzi na arenę z rozwścieczonym bykiem. Na arenie tej, znajduje się 10 dyń. Każda zebrana dynia to 200 dolarów przeznaczone na cele charytatywne, a dokładnie program świadomości o raku piersi.Walka z bykiem nie skończyła się za dobrze. Vitaly wylądował w szpitalu ze złamaną żuchwą, ręką oraz ze wstrząśnieniem mózgu. Powoli wraca do zdrowia i jak sam pisze, jest zadowolony z tego co zrobił. Spotkanie z bykiem na jednej arenie znajdowało się na jego liście rzeczy, które zamierza zrobić przed śmiercią. Na całe szczęście, śmierci nie nadeszła w czasie kręcenia tego materiału, chociaż momentami było naprawdę niebezpiecznie.

vitaly-szpital

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.