YouTuber poszukuje osoby, która na kamerce znęcała się nad psem

YouTuber poszukuje osoby, która na kamerce znęcała się nad psem

Do bardzo przykrej sytuacji doszło w ostatnich dniach podczas streama polskiego YouTubera - Krakersa. Twórca połączył się na jednym z portali internetowych na kamerce online z mężczyzną, który znęcał się nad swoim psem. Młody chłopak szybko zareagował.


Krakers losowo połączył się na wideo z "Obcym" w czasie transmisji na żywo na swoim kanale. Dorosły mężczyzna, z którym rozmawiał, chwycił swojego psa, krzyczał na niego oraz nim rzucił. YouTuber apelował, aby tego nie robił i od razu zareagował. Z użyciem specjalnego programu sprawdził IP obcego.

Jak wynika z relacji niektórych widzów twórcy, nie jest to pierwsze tego typu zachowanie mężczyzny z nagrania. Według wielu, miał on rozmawiać z innymi YouTuberami - w tym m.in. z Don Kasjo, obrażać ich oraz także znęcać się nad zwierzęciem.

Krakers postanowił nagłośnić sprawę i udostępnił nagranie ze zdarzenia na swoim kanale YouTube i poprosił o podanie wideo dalej. Z dniem publikacji filmu YouTubera, sprawa została nagłośniona przez Fundację "Leśny Patrol - Ludzie Przeciw Myśliwym" na Facebooku. Na profilu fundacji czytamy:
Zawiadomiliśmy prokuraturę. Poszukujemy wszelkich informacji na temat mężczyzny, który znęcał się nad szczeniakiem. Podczas transmisji w internecie sprawca rzucał szczenięciem o podłogę, szarpał, zadawał mu ból i straszył. Fundacja LPM złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie. Jesteśmy skuteczni, możemy Wam obiecać, że sadysta, który znęcał się nad szczenięciem poniesie konsekwencje swoich czynów.Jeśli macie jakiekolwiek informacje w sprawie, odsyłamy was do oficjalnego profilu fundacji LPM, gdzie dowody trafią do osób odpowiedzialnych za zgłoszenie sprawy.Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.