17-letni YouTuber obraził gangstera. Zapłacił za to najwyższą cenę

17-letni YouTuber obraził gangstera. Zapłacił za to najwyższą cenę

Znany meksykański YouTuber i gwiazda Instagrama - El Pirata de Culiacan, w ostatnim czasie postanowił obrazić gangstera. Finał okazał się tragiczny, a o jego szczegółach przeczytacie w tym artykule.


Juan Luis Lagunas Rosales, popularny pod pseudonimem El Pirata de Culiacan, pochodził z regionu Sinaloa w Meksyku. Znany był z kontrowersji oraz przebywał w środowisku przestępców, w którym chwalenie się posiadaną bronią było na porządku dziennym. Po przeprowadzce do miasta, zasłynął z szalonych materiałów, które nieraz nagrywał podczas imprez. Spora część z nich dotyczyła spożywania alkoholu, za co raz jako nieletni, został aresztowany. Dzięki swoim popisom, na Instagramie zebrał ponad 300 tysięcy obserwujących, a na Facebooku ponad milion polubień. Jego materiały na YouTube, posiadały za to miliony, a czasem nawet dziesiątki milionów odsłon. Co ciekawe, wszystkie internetowe profile twórcy zniknęły w ostatnich godzinach z internetu... Wszystko przez jego tragiczną śmierć. Jak do tego doszło?

Jakiś czas temu, na jednym z materiałów, YouTuber postanowił obrazić bossa kartelu narkotykowego - Nemesia Ocegerę Cervantesa, znanego w kraju jako "El Mencho". W odwecie, przeprowadzono na niego atak. Podczas pobytu YouTubera w barze, gangsterzy wparowali do lokalu i rozstrzelali gwiazdę internetu na miejscu.Jego ciało zostało zidentyfikowane dzięki posiadanym tatuażom. Policja nie podaje na ten moment większej ilości informacji, a sprawcy najprawdopodobniej zbiegli z miejsc zdarzenia, przed ich przyjazdem.W ostatnich dniach odbył się pogrzeb Juana. Nagranie z tej ceremonii obejrzycie poniżej:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.