YouTuber włożył głowę do mikrofali i zalał cementem. Niemal zginął

YouTuber włożył głowę do mikrofali i zalał cementem. Niemal zginął

Ludzka głupota nie zna granic - tytułowe wydarzenie tylko utwierdza nas w tym przekonaniu. O co jednak chodzi? Czy pewien twórca faktycznie (i świadomie) zalał sobie głowę cementem w mikrofali i niemal od tego zginął?


Trudno to pojąć, ale odpowiedź jest twierdząca. Jay Swingler, kryjący się na YouTube pod pseudonimem TGFbro, to twórca znany przede wszystkim ze swojego "prankowego" charakteru kanału. Tym razem zamiast innym, to żart zrobił sobie. Wyszło mu to jednak tak nieudolnie, że interweniować musiały odpowiednie służby i pomimo absurdalności wydarzenia, twórca na szczęście nie zginął.Pierwsze pytanie, jakie ciśnie się na usta po obejrzeniu powyższych zdjęć, to "Po co...?". Sprawa jest prosta -Jay wraz ze swoimi przyjaciółmi chciał zrobić odlew głowy i do tego celu użyli cementu. Tym samym wykazali się niezrozumieniem podstawowego znaczenia słowa cement.

Film obejrzycie poniżej:YouTuber z zacementowaną głową niemal udusił się uwięziony w mikrofali. Na szczęście sytuację opanowała miejscowa straż pożarna, która zapewne jak wszyscy komentujący tę sprawę, zastanawiała się, gdzie w tamtym momencie podział się intelekt i rozsądek tego człowieka. Mało brakło, a selekcja naturalna zebrałaby swoje żniwo.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.