To się dzieje naprawdę, chipsy z YouTuberami w Japonii!

To się dzieje naprawdę, chipsy z YouTuberami w Japonii!

Chcielibyście kiedyś spróbować chipsów o smaku YouTubera? Nie ma sprawy! W Japonii znajdziecie chipsy brandowane marką YouTube'a, a w nich... prawdziwa niespodzianka!


To nic dziwnego, że YouTuberzy często promują swoje sklepy z ciuchami, kubkami czy innymi plakatami. Ale czy widzieliście YouTuberów, którzy reklamowaliby własne chipsy?

Jeśli w najbliższym czasie będziecie w Japonii, to będziecie mieli także okazję zobaczyć właśnie takie chipsy. Według serwisu Kotaku YouTuber Chips albo według napisu na paczce "Yuuchuubaa Chippusu", pojawią się na japońskich półkach sklepowych już  w marcu.

No dobra, z tym smakiem YouTubera to była taka przenośnia, bo chipsy mają być po prostu "lekko słone", więc bez wielkiego szału. Ale nie o smak tu chodzi, a o zawartość! W środku będzie można znaleźć karty kolekcjonerskie z YouTuberami. Dostępne będą 63 karty normalne i 45 kart specjalnych, które rzadziej występują. Znajdą się na nich YouTuberzy popularni w tej części świata.

Poniżej film popularnego japońskiego YouTubera HikakinTV, którego podobizna znalazła się na kartach. Spokojnie, my też nic nie rozumiemy, ale można zobaczyć, jak to wszystko wygląda:Być może z naszej perspektywy tę wiadomość można potraktować jedynie jako ciekawostkę, bo kogo by interesowały chipsy z Japonii z YouTuberami? Ale z drugiej strony może właśnie powinny?

Bo nie o same chipsy chodzi, a o wizerunek YouTuberów dołączany do nich. Jeśli karty zostaną dobrze przyjęte w Japonii i będą stanowiły jakąś wartość kolekcjonerską, to całkiem możliwe, że ten trend rozprzestrzeni się szerzej. Polska scena YouTube'owa jest silnie rozwinięta, a influencer marketing stoi u nas na bardzo wysokim poziomie, więc nie nie wykluczone, że już niedługo otwierając swoją paczkę chipsów, ze zdziwieniem zawołacie "o k*#[email protected] Gonciarz!".

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.