YouTube z trybem incognito!

YouTube z trybem incognito!

Wielu internautów nie wyobraża sobie korzystania z internetu bez trybu incognito. Zapewnia on prywatność, przynajmniej częściową, oraz komfort psychiczny. Okazuje się, że użytkownicy YouTube'a też będą mogli go poczuć.


Ten tryb to coś dla tych, którzy zbyt często przepadają w czeluściach YouTube'a i rano mają kaca moralnego przez to, co wieczorem oglądali na YouTube. Co się zobaczyło, tego się nie odzobaczy, ale przynajmniej historia filmów oglądanych przez nas na YouTube nam tego nie przypomni.Funkcjonalności specjalnego trybu przygotowanego przez Google nie trzeba nikomu tłumaczyć, działa on na tej samej zasadzie, którą znamy z przeglądarek. Już teraz wybrane osoby mogą cieszyć się wyłączeniem zapisywania jakichkolwiek danych o używaniu aplikacji.

Włączenie trybu incognito na YouTube wiąże się z tym, że schowane zostają nasze subskrypcje, a my przeglądamy serwis tak, jakbyśmy byli niezalogowani.

Źródło: Android Police

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.