YouTube z nowymi oryginalnymi produkcjami na czas pandemii

YouTube z nowymi oryginalnymi produkcjami na czas pandemii

YouTube postanowił urozmaicić ludziom czas spędzany w domu podczas pandemii. W tym celu na platformie pojawi się 11 zupełnie nowych oryginalnych programów o różnorodnej tematyce.


Pandemia koronawirusa "uwięziła" miliony ludzi w domach. Czas wolny trzeba jednak jakoś sobie zapełniać. Można to robić chociażby poprzez oglądanie materiałów na YouTube. Z ciekawą propozycją przyszła CEO usługi, Susan Wojcicki.

Jak poinformowała na Twitterze, w przeciągu kilku najbliższych tygodni, na YouTube pojawi się 11 zupełnie nowych produkcji należących do formatu YouTube Originals. Wszystko po to, by "zbliżyć do siebie ludzi przebywających w domach".

Część materiałów będzie komediowa, a niektóre zostaną utrzymane w poważnym i dokumentalnym stylu. Nie zabraknie udziału najbardziej rozpoznawalnych influencerów w postaci np. MrBeasta. Pełną listę nowych produkcji znajdziecie poniżej.Nie da się ukryć, że obecnie większość platform streamingowych stara się o pozyskanie jak największej liczby użytkowników. Zainteresowanie cyfrowymi treściami jest teraz bowiem większe, niż kiedykolwiek w historii.

 

Co sądzicie o akcji YouTube? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.