YouTube z nową funkcją udostępniania filmów!

YouTube z nową funkcją udostępniania filmów!

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że YouTube jest w trakcie testów nowej funkcji w serwisie. W przygotowaniach jest zupełnie świeży i bardzo ciekawy sposób na udostępnianie wideo innym użytkownikom.


Póki co udostępnianie materiałów zamieszczonych na portalu YouTube polega na przesłaniu wybranym osobom specjalnie wygenerowanego linka, którego trzeba najpierw skopiować, a potem rzecz jasna wysłać za pomocą portalu społecznościowego. Jednak od jakiegoś czasu, użytkownicy YouTube w Kanadzie, mają możliwość przetestowania nowej, przyszłej funkcji służącej do podawania filmu dalej.


a36fcf2b86864bbdad1305d35b4c2cc2


YouTube zapewnia, że już niedługo opcja powinna być dostępna w innych krajach, w tym u nas. Sposób działania funkcji jest dość prosty. Zarejestrowani na portalu zaraz po zalogowaniu się na własne konto, otrzymują możliwość użycia dodatkowej zakładki. Film prezentujący ową zakładkę przedstawia pokrótce czego możemy od niej oczekiwać. Ciekawą innowacją jest np. możliwość zapraszania innych użytkowników YouTube, np. naszych znajomych do listy stałych kontaktów.  Dzięki tej opcji nie tylko będziemy mogli udostępniać ludziom filmy w błyskawiczny sposób, ale też porozmawiać na czacie.Co sądzicie o nowej funkcji udostępniania? Czy YouTube próbuje przegonić portale społecznościowe? Czekamy na Waszą opinię w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl