YouTube testuje nowe animacje ładowania filmów!

YouTube testuje nowe animacje ładowania filmów!

U wielu użytkowników aplikacji mobilnej YouTube nastąpiła aktualizacja, wraz z którą ekran ładowania filmu zastąpiły nowe ciekawe animacje! Google testuje trzy możliwości, a jedną z nich ujrzymy na naszych wyświetlaczach już niebawem.


Zapewne każdy z Was, choć raz w życiu doświadczył tego przykrego widoku - kilku szarych kółek, które oznaczają, że oglądany materiał albo się jeszcze nie załadował, nastąpiła przerwa techniczna YouTube, albo też - któryś z waszych domowników postanowił być bezlitosny i odłączył połączenie internetowe.

buffer_zps287b6e42

Już wkrótce te smutno kojarzące się "kółeczka" będą zastąpione przez uaktualnione animacje, które o wiele lepiej będą współgrały z układem graficznym platformy. Do tej pory wiadomo o trzech nowych rozwiązaniach: dinozaurze (tym znanym z Chrome), piłeczkach lub też liniach stworzonych w sposób, aby zaciekawić ludzki wzrok - o ile można mówić o oczekiwaniu jako czymś ekscytującym.

screen-shot-2017-03-12-at-6-31-00-pm

Do tej pory nie wiadomo jednak, kiedy nowe animacje mają pojawić się u wszystkich użytkowników i które, tak naprawdę, zajmą zaszczytne miejsce szarych kółek. Na pewno będą prezentowały się lepiej od poprzednika, a kto wie - być może twórcy pozwolą na grę "dinozaurem" w celu umilenia czasu osobom, które cierpliwie oczekują na dalsze oglądanie ulubionych materiałów.

http-i.imgur.comlOxddQL

Sprawdźcie jakie animacje testuje jeszcze YouTube:

screen-shot-2017-03-12-at-6-31-00-pm

screen-shot-2017-03-12-at-6-31-00-pm

Na które animacje stawiacie? Czy jest ktoś, kto lubił bezlitosne szare punkty na środku materiału? Piszcie w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl