YouTube sprzeciwił się Kruszwilowi. Ten drwi z sytuacji

YouTube sprzeciwił się Kruszwilowi. Ten drwi z sytuacji

Lord Kruszwil jest niekwestionowanym liderem statystyk na polskim YouTube, a filmy z jego udziałem są gwarancją sukcesu i ogromnej oglądalności. A przynajmniej tak było do tego czasu.


Ten stan rzeczy został zachwiany, gdy YouTube usunął jego film pt. "Zemsta Kamerzysty - mówię mu TAK przez 24h", gdyż według standardów panujących w serwisie rzekomo był on zbyt drastyczny i zawierał nieodpowiednie treści. Nie wyróżniał się on niczym wyjątkowym spośród innych filmów Marka, które nie spotkały się z takimi problemami. Możecie przekonać się o tym sami, gdyż YouTube po kilku godzinach przywrócił film na kanał:Zanim jednak do tego doszło, Marek zdążył zareagować nowym filmem, w którym ironicznie pokazuje, jak wyglądałyby jego materiały w wersji przyjaznej dla YouTube:Film spotkał się z wyjątkowym przyjęciem - nawet jak na Marka. W około 20 godzin zebrał on 200 tysięcy łapek w górę i prawie milion wyświetleń, co świadczy o poparciu Kruszwila przez internautów.

Marek postanowił iść za ciosem i opublikował dzisiaj na swoim kanale wersję przyjazną YouTube'owi filmu "Mówię TAK przez 24h":Marek w ten sposób drwi z serwisu i jego polityki, która w krzywym zwierciadle i według interpretacji YouTubera powinna wyglądać właśnie w ten sposób. Jest trochę creepy, jest sporo ironii, jest też potężny cringe. Trzeba jednak przyznać, że momentami jest też aż dziwnie miło i sympatycznie, przez co te wszystkie nagłe zmiany w apodyktycznego Kruszwila wywołują poczucie małego dyskomfortu.

Widzowie jednak pokochali właśnie tę ciemną stronę Kruszwila i to ona zapewnia mu sukces. YouTuber bowiem od pewnego czasu oprócz emanowania prestiżem i bogactwem przemyca w swoich filmach także brak poszanowania i pogardę dla Kamerzysty, które odgrywają w nich dużą rolę.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.