Sprawdź ile czasu spędzasz na YouTube!

Sprawdź ile czasu spędzasz na YouTube!

Sprawdzanie ilości czasu, jaką spędzamy na danej platformie społecznościowej to coraz popularniejszy trend wśród deweloperów. YouTube postanowił nie być gorszy i także udostępnił odpowiednie narzędzie.


Jak sprawdzić, ile czasu pochłania nam YouTube? Jest to bardzo proste, bo wystarczy wejść na swoje konto w aplikacji mobilnej i otworzyć zakładkę "Czas oglądania". Tam naszym oczom ukazują się statystyki, które u każdego oczywiście wyglądają inaczej.Oprócz statystyk Google udostępnia także narzędzia do zarządzania czasem, jaki spędzamy na YouTube. Można więc ustawić przypomnienie o zrobieniu przerwy, które poinformuje nas, żebyśmy w końcu wzięli się do roboty i odłożyli smartfon. Ciekawą funkcją jest zebranie wszystkich powiadomień push w jedno większe. Oznacza to, że możemy nie być przez cały dzień zasypywani pojedynczymi powiadomieniami o nowym filmie na danym kanale, a dostać jedno duże powiadomienie o ustalonej przez nas godzinie.

Oczywiście, tak jak to w przypadku takich nowości bywa, opcja sprawdzenia statystyk wprowadzana jest stopniowo i nie wszyscy muszą ją od razu mieć. Warto wtedy zaktualizować aplikację lub po prostu trochę poczekać.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.