YouTube Rewind od PewDiePie filmem z największą ilością łapek w górę!

YouTube Rewind od PewDiePie filmem z największą ilością łapek w górę!

Niedawno informowaliśmy na naszej stronie, że PewDiePie stworzył własną wersję "YouTube Rewind 2018". Była to odpowiedź na fakt, że kolejny raz Felix nie znalazł się w oficjalnym podsumowaniu roku, a film pobił rekord pod względem ilości łapek w dół. Teraz PewDiePie może pochwalić się ogromnym zwycięstwem, gdyż jego produkcja dostała się na szczyt listy materiałów, które nie są piosenkami, z największą ilością łapek w górę.


Wielu widzów wyraziło swoje niezadowolenie faktem, że w oficjalnym podsumowaniu roku już po raz kolejny zabrakło najpopularniejszego YouTubera świata - PewDiePie. Gdy ukazała się odpowiedź Felixa w postaci własnego "YouTube Rewind", fani postanowili zjednoczyć się, by pokazać YouTube, czego tak naprawdę chcą. Postawili sobie za cel sprawienie, aby film PewDiePie zyskał miano materiału z największą ilością łapek w górę. Należy jednak zaznaczyć, że tytuł ten zyskał wśród wideo, które nie są teledyskami do piosenek, które z racji swojej uniwersalności zyskują znacznie większe ilości łapek.Tak wielki sukces z pewnością nie zostanie przeoczony przez serwis, co może poskutkować tym, że w przyszłych zestawieniach zobaczymy już Felixa. Zrealizowanie zadania, jakie postawili przed sobą jego fani, stało się dla nich wielkim powodem do dumy i radości. Nie pierwszy raz pokazali swoją ogromną moc. Oficjalną listę filmów z największą ilością like'ów możecie znaleźć na stronie Wikipedii, klikając tutaj. 


Sukces jaki osiągnął twórca potęguje fakt, że udało mu się dostać na szczyt listy w zaledwie dwa dni. Materiał na drugim miejscu pochodzi z 2016 roku, a miejsce trzecie zajmuje wideo z kwietnia 2017 roku. Kolejnym powodem do radości dla twórcy jest stosunek ilości łapek w górę do ilości łapek w dół. Wynosi on aż 99,31%, co jest bardzo ciężkie do uzyskania przy filmach zdobywających dużą popularność. Felix w zestawieniu materiałów z największą ilością like'ów znalazł się już wcześniej dwukrotnie za sprawą materiału  "Can this video hit 1 million likes?", w którym jak sugeruje tytuł, prosił widzów o zostawienie łapki w górę tak, by licznik przekroczył milion. Po raz drugi natomiast dzięki filmowi "The Ruby Playbutton / YouTube 50 Mil Sub Reward Unbox", w którym prezentował przycisk od YouTube z okazji 50 milionów subskrypcji. Gratulujemy tak dużego sukcesu zarówno Felixowi, jak i wszystkim, którzy się do niego przyczynili. Mamy nadzieję, że serwis uwzględni żądania fanów i PewDiePie wystąpi w "YouTube Rewind 2019".

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl