PewDiePie z własnym YouTube Rewind 2019

PewDiePie z własnym YouTube Rewind 2019

PewDiePie rok temu rozpoczął tradycję tworzenia własnej wersji "YouTube Rewind". Kontra dla oficjalnych materiałów od społecznościowego giganta spotkała się wtedy z uznaniem społeczności. Podobnie jest i tym razem. 


Tegoroczny "YouTube Rewind" był odmienny od tego, czym przez lata karmiła internautów platforma. Otrzymaliśmy przejrzyście i estetycznie zmontowany zlepek najchętniej oglądanych filmów w 2019 roku. Nie dziwi więc fakt, że większość zarzutów pochodzących od społeczności dotyczyła pójścia na łatwiznę i po raz kolejny nie sprostaniu oczekiwaniom użytkowników.

Z pomocą przyszedł właśnie PewDiePie, na którego kanale opublikowany został materiał "YouTube Rewind 2019, but it's actually good". Podobnie jak poprzednio - twórca zdecydował się na zebranie najpopularniejszych memów i przeróbek z minionych 12 miesięcy.



Osobiście jednak urzekł mnie fragment upamiętniający twórców, którzy zmarli w 2019 roku. Gdyby YouTube zdecydował się na wspomnienie ich w swojej wersji "Rewind", to jestem pewien, że internauci by to docenili. Tak czy inaczej, Felix otrzymuje ode mnie (i zapewne od milionów innych osób) ogromnego plusa i brawa.

Czy za rok doczekamy się podobnego materiału? Jeśli YouTube po raz kolejny zawiedzie swoich klientów to... zapewne tak.

 

Co sądzicie o projekcie PewDiePie'a? Dajcie znać w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.