Widzowie odkryli ciekawy Easter Egg w YouTube Rewind 2018

Widzowie odkryli ciekawy Easter Egg w YouTube Rewind 2018

Dokładnie tydzień temu został opublikowany YouTube Rewind 2018. Przez ten czas wideo zostało najmniej lubianym filmem w historii portalu! Jednym z powodów był brak udziału najpopularniejszego YouTubera świata - PewDiePie. Co jeśli powiemy wam, że twórca jednak znalazł się w tym wideo?


Może nie dosłownie, ale nawiązanie do YouTubera oraz kilku innych ciekawych wydarzeń znajdziemy w YouTube Rewind 2018 poprzez Easter Eggi. Te odkryli internauci, którzy szybko przekazali informacje Felixowi. Pewds postanowił od razu to nagłośnić. Ukryta treść znajduje się w 3 minucie i 12 sekundzie tegorocznego Rewindu. W fragmencie animacji możemy zauważyć półkę, na której znajdują się interesujące rzeczy.Nawiązanie do PewDiePie znajdziemy w jej lewym dolnym rogu, gdzie widzimy łódź podwodną (ang. SUBmarine), obrazek przedstawiający 2 (two) i literę P. Ciekawy rebus tworzy hasło zachęcające do subskrybowania Felixa, czyli: "Sub to PewDiePie". Na tej samej wysokości lecz po prawej stronie znajdziemy m.in. potrawę lasagne, która była częścią znanego hasła YouTubera oraz jego piosenki pt "Bit** lasagna", która w tym roku zdobyła ponad 80 milionów wyświetleń. Na górnej półce znajdziemy natomiast m.in. puchar z rękawicą bokserską - nawiązanie do walki KSI z Loganem Paulem.

PewDiePie na swoim Twitterze pochwalił się jeszcze jednym ciekawym faktem, a mianowicie tym, że w YouTube Rewind 2018 pojawiło się także jego krzesło! Zobaczcie sami:Twórczyni animacji - Jaiden, została doceniona przez Pewdsa, który udostępnił na swoim Twitterze gif pokazujący jak wyglądało tworzenie animacji z ukrytymi Easter Eggami.O powyższych zdarzeniach Felix krótko opowiedział w dzisiejszym materiale, w którym odnosi się do niechlubnego rekordu tegorocznego Rewindu. Koniecznie zobaczcie ten materiał!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.