Już jest! Oto YouTube Rewind 2017!

Już jest! Oto YouTube Rewind 2017!

Kiedy pojawia się YouTube Rewind, to wiadomo, że okres świąteczny i nowy rok nadchodzą pełną parą. A więc zapnijcie pasy, bo tegoroczny YouTube Rewind Już jest! 


Dla tych, którzy się nie orientują, wyjaśniamy, że YouTube Rewind to przegląd najbardziej viralowych filmów, teledysków i trendów, które pojawiły się w ciągu roku na całym świecie. Pierwszy YouTube Rewind ukazał się w 2010 roku i od tego czasu każdy kolejny jest jeszcze lepszy i większy. W YouTube Rewind z 2014 roku znalazł się jedyny polski twórca - Sylwester Wardęga ze swoim psem pająkiem. Zeszłoroczny Rewind może natomiast poszczycić się największą oglądalnością w historii, zobaczycie go tutaj.

W tym roku YouTube Rewind stoi pod znakiem m.in. Fidget Spinnera, Despacito, Shape of You i Podłoga To Lawa Challenge. Nie ma jednak na co czekać ani przedłużać, zapraszamy na święto YouTube'owej społeczności, czyli YouTube Rewind 2017:Dotychczas YouTube Rewind był przede wszystkim humorystycznym podsumowaniem roku. Tegoroczna edycja jest inna pod tym względem, że znalazło się w niej miejsce na chwilę refleksji. Chodzi oczywiście o zamach terrorystyczny podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze i powódź w Houston. W związku z tym życzymy całemu światu, aby w przyszłorocznym podsumowaniu YouTube'a nie musiał pojawiać się taki epizod. Polskiej społeczności życzymy natomiast również tego, żeby w przyszłorocznej edycji znalazł się któryś z rodzimych twórców.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ YOUTUBE REWIND Z ZESZŁEGO ROKU!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.