"YouTube przyłapany" - ciekawa odpowiedź znanego portalu na Twitterze YT

Od jakiegoś czasu YouTube na komputerach daje nam możliwość korzystania z bardzo przydatnej funkcji. Wielu osobom znana była ona jednak nie od dziś. Została ona bowiem zaczerpnięta ze strony jaką jest Pornhub. Nieprzypadkowo na oficjalnym Twitterze YouTube, doszło do ciekawej wymiany zdań z profilem portalu z filmami pornograficznymi. 


Jeśli jeszcze nie słyszeliście o nowej funkcji YouTube, to w skrócie wytłumaczymy wam jak ona działa. Po najechaniu kursorem na wybrany film na stronie, miniaturka zmienią się w 3-sekundowy skrót całego materiału. Dzięki temu, możemy z łatwością przejrzeć to, co znajdziemy na filmie oraz to, czego tak naprawdę szukamy.

Po starcie nowej funkcji YouTube, w Internecie pojawiły się tysiące komentarzy, które wyśmiewały fakt, że została ona zaczerpnięta prosto z portalu Pornhub, na którym podobna opcja działa już od wielu miesięcy. Jakiś czas temu, oficjalny profil "Team YouTube" na Twitterze, pochwalił się opcją 3-sekundowego skrótu filmu. Właśnie dlatego portal dla dorosłych postanowił odpowiedzieć żartem, pytając YT w swoim Tweecie -- "od kogo wzięliście ten pomysł?".Tego typu odpowiedź mimo tego, że może wielu dziwić, w przypadku tego portalu jest rzeczą zwyczajną. Pornhub kojarzony jest bowiem z ciekawymi akcjami w mediach społecznościowych, a fakt, że umie się zareklamować w każdej sytuacji, jest już znany wielu użytkownikom internetu.

Źródło: NowyMarketing

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.