YouTube Premium i YouTube Music oficjalnie w Polsce!

YouTube Premium i YouTube Music oficjalnie w Polsce!

Usługa YouTube, która już od 4 lat dostępna jest w wielu krajach świata, w końcu trafiła do Polski! YouTube Premium oraz YouTube Music od dziś dostępne są w naszym kraju. 


Usługa YouTube Premium jest płatnym rozszerzeniem aplikacji oraz wersji desktopowej serwisu. Oferuje ona m.in.: brak reklam, odtwarzanie filmów w tle, możliwość pobierania materiałów, dostęp do treści YouTube Music czy YouTube Originals. Na pewno interesuje was koszt takiej usługi. Pomijając dostępny tylko do końca maja 3-miesięczny okres próbny, abonament YouTube Premium to koszt 23,99 zł miesięcznie. Możliwy jest także zakup jedynie dostępu do usługi YouTube Music -  w takim wypadku przyjdzie nam zapłacić 19,99 zł za miesiąc.

Aplikacja YouTube Music to przede wszystkim dostęp do utworów, albumów i teledysków ulubionych artystów. Istotny jest fakt, że usługa muzyczna od giganta dostępna jest także w wersji darmowej. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nie posiada ona funkcji pobierania utworów oraz odtwarzania w tle, a korzystanie z niej jest przerywane reklamami.Jeśli jesteście zainteresowani zakupem usługi wraz z rodziną, warto wiedzieć, że dokładnie tak jak w przypadku innych usług streamingowych, czekają na was promocje. Pakiet rodzinny to koszt 35,99 zł za YouTube Premium oraz 29,99 zł za YouTube Music.

Skorzystacie z okresu próbnego YouTube Premium? Dajcie znać co sądzicie o działaniu tej usługi w naszym kraju!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.