YouTube Pop-up Space ponownie zawita do Warszawy

YouTube Pop-up Space ponownie zawita do Warszawy

YouTube Pop-up Space po raz kolejny zagości w Warszawie. Inicjatywa mająca na celu wsparcie twórców z całego świata to świetna okazja, by nieco podszkolić się z zakresu produkcji, optymalizacji kanału i budowania strategii na portalu od Google. 


YouTube Space to miejsca, gdzie twórcy internetowi mają możliwość skorzystania z wysokiej jakości sprzętów i narzędzi do produkcji treści. Udostępniane zostaje im specjalne pomieszczenie, gdzie znajdują się m.in. kamery czy programy do obróbki wideo - generalnie wszystko, co mogą sobie wymarzyć.

Tego typu wyjątkowe obszary znajdują się jednak wyłącznie w kilku krajach na świecie. Polska niestety nie znajduje się w gronie szczęśliwców. Google nie pozostawia twórców z kraju znad Wisły na lodzie. Tutaj dochodzimy do inicjatywy YouTube Pop-up Space.Projekt ten powstał z myślą o krajach, gdzie nie istnieje jeszcze stały YouTube Space. Organizowany jest on regularnie (przynajmniej w Polsce) od trzech lat. Jego pierwszą warszawską edycję mieliśmy okazję obserwować w listopadzie 2016 roku. Kolejne odsłony odbywały się analogicznie w 2017 oraz 2018 roku.Google opublikowało właśnie informację, która z pewnością zadowoli wszystkich ambitnych internetowych twórców. Okazuje się, że YouTube Pop-up Space zagości do polskiej stolicy także i w tym roku. Tak gigant opisuje wydarzenie:
W ciągu 3 dni możesz korzystać z bezpłatnych warsztatów, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę z zakresu produkcji, optymalizacji kanału i budowania strategii na YouTube. Przestrzeń jest przygotowana tak, żeby pobudzić kreatywność i umożliwić współpracę między twórcami, a także wzajemną wymianę doświadczeń.

Specjalna przestrzeń YouTube Pop-Up Space zostanie udostępniona twórcom w dniach 6-8 listopada. Co należy zrobić, by zyskać możliwość skorzystania z dobrodziejstw od Google? Przede wszystkim należy wypełnić kwestionariusz i odpowiedzieć na szereg pytań. Można to zrobić TUTAJ. Przypominamy, że oferta skierowana jest wyłącznie do twórców i osób z branży.

 

Co sądzicie o inicjatywie YouTube? Piszcie w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.