YouTube podsumował 2021 rok. Co najchętniej oglądano w Polsce?

YouTube podsumował 2021 rok. Co najchętniej oglądano w Polsce?

Grudzień jest miesiącem licznych podsumowań, a największe platformy streamingowe przedstawiają, co najchętniej odtwarzano przez ostatni rok w ich serwisach. Swoim podsumowaniem podzielił się także YouTube. Oto jakie filmy i teledyski wygenerowały najwięcej wyświetleń w Polsce!


Zestawienie TOP10 najpopularniejszych wideo na YouTube w Polsce w 2021 roku przejęła bez zaskoczenia Ekipa Friza. Do Karola Wiśniewskiego i spółki należą pierwsze dwa miejsca - klip do piosenki "3KIPA" (88 mln wyświetleń) oraz materiał "Influencerzy bez cenzury" (13 mln wyświetleń). Na podium załapał się także stand-up Mateusza Sochy pt. "Masochista" (9,3 mln wyświetleń). Na dalszych miejscach znajdziemy publikacje m.in. Kanału Sportowego, Natsu czy Lotka.

Źródło: Google
Kolejne zestawienie YouTube przedstawia najpopularniejsze teledyski 2021 roku w Polsce. W tej kategorii bezkonkurencyjni okazali się Sanah i Sobel, a w TOP10 znajdziemy także klipy zamieszczone na kanale SBM Label oraz Kizo. Pierwsze miejsce zajął teledysk do utworu "Ale jazz!" Sanah (70 mln wyświetleń), drugie "Fiołkowe pole" od Sobla (64 mln wyświetleń), natomiast trzecie "Kiss cam" od Maty (61 mln wyświetleń).

Źródło: Google
Google podzieliło się także listą najpopularniejszych kanałów 2021 roku. Bez większego zaskoczenia pierwsze miejsce należy do EKIPY, a drugie do... Teamu X!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.