YouTube Music w końcu pokaże, czego ostatnio słuchałeś

YouTube Music w końcu pokaże, czego ostatnio słuchałeś

YouTube Music już niedługo wzbogaci się o dosyć podstawową funkcję. Mowa o sekcji "Ostatnia aktywność", gdzie znajdą się historia słuchanych przez nas utworów. 


Nie tak dawno mieliśmy do czynienia z ogłoszeniem, że Google Play Music przestanie istnieć i zintegruje się z YouTube Music. Nic więc dziwnego, że gigant z Moutain View postanowił nieco dynamiczniej ruszyć z wprowadzaniem aktualizacji do swojej usługi.

Niewielka grupa użytkowników dostrzegła, że w karcie "Biblioteka" znalazła się specjalna zakładka umożliwiające przegląd utworów i albumów, które były niedawno odtwarzane. Dla konsumentów np. Spotify takie usprawnienie może wydawać się oczywistością. Brak jego obecności w YouTube Music może faktycznie nieco dziwić.Mówimy to cały czas o wczesnych testach. Nie wiadomo dokładnie kiedy funkcja trafi do szerszego grona odbiorców. Na razie cieszyć się nią mogą pojedyncze osoby wylosowane przez algorytm Google. Pozostaje więc cierpliwie czekać.

 

Korzystacie z YouTube Music? Jakich funkcji Wam brakuje? Dajcie znać!


Źródło: Twitter (via 9to5google)

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.