YouTube Music przypomni czego słuchałeś przez ostatni rok

YouTube Music przypomni czego słuchałeś przez ostatni rok

YouTube Music już niedługo zaoferuje użytkownikom opcję przypomnienia najczęściej słuchanych piosenek na przestrzeni 2020 roku. Zawartość specjalnej playlisty będzie rzecz jasna różnić się u każdego subskrybenta usługi.


Na portalu Reddit pojawił się zrzut ekranu platformy zawierający widok ekranu głównego. Jak możemy zauważyć - praktycznie cały interfejs został zasłonięty przez wielki baner "My 2020 Year in Preview" pozwalający na przejście do nowej składanki.

Po kliknięciu oczywiście pojawia się spis piosenek, przy których słuchaniu spędziliśmy najwięcej czasu w 2020 roku. Dla osób korzystających z innych platform streamingowych nie będzie to oczywiście żadna nowość. Taki zabieg od dawna stosowany jest przez Spotify czy Apple Music.

Ekran główny usługi YouTube Music | Źródło: Reddit (@downtown3641)


Mamy jednak do czynienia z miłym urozmaiceniem, które na pewno spodoba się klientom YouTube Music. Muzyczne podsumowanie roku zawsze jest miłym dodatkiem i dosyć nostalgiczną podróżą.

Na razie nowość nie pojawiła się u wszystkich użytkowników. Za kilka tygodni jednak każdy powinien posiadać opcję uruchomienia specjalnej playlisty.

 

Korzystacie z YouTube Music? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.