YouTube wprowadza funkcję przechodzenia do kluczowych momentów filmu

YouTube wprowadza funkcję przechodzenia do kluczowych momentów filmu

YouTube regularnie wprowadza zmiany dotyczące nie tylko wyglądu, ale także działania serwisu. Kilka dni temu została wprowadzona nowa funkcja, która znacznie ułatwia odnajdywanie wybranych fragmentów filmu. 


Nowa funkcja nosi nazwę "kluczowych momentów" i dzięki niej, odnajdziemy interesujący nas fragment wybranego filmu już z poziomu wyszukiwarki. Taka nowość ma ułatwić znalezienie tego czego szukamy, zaraz po wpisaniu treści w Google. Funkcja może okazać się bardzo przydatna, gdyż bardzo często tytuł oraz miniatura materiału nie wskazuje na to, co znajdziemy w samym materiale.Opcja "kluczowych momentów" dostępna jest na ten moment jedynie w języku angielskim i może korzystać z niej tylko kilku twórców. Jeśli jesteście jednak YouTuberami, możecie ubiegać się o otrzymanie funkcji klikając tutaj. Bardzo możliwe, że za jakiś czas YouTube zdecyduje się na udostępnienie opcji wszystkim twórcom, którzy osiągnęli dany próg subskrypcji.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.