Czarny motyw oficjalnie na iOS i Androidzie!

Czarny motyw oficjalnie na iOS i Androidzie!

YouTube nareszcie zrobił to, o czym marzyło większość użytkowników na świecie. Niezależnie od strefy czasowej, warunków pogodowych, czy dni polarnych. No dobra, może za wyjątkiem tego. Czarny motyw oficjalnie zawita na smartfonach!


Użytkownicy iOS powinni dostać czarny motyw teoretycznie już dzisiaj, dlatego warto sprawdzić dostępne aktualizacje. Jeśli jeszcze jej nie ma, to zapewne wystarczy poczekać kilka dni. Potem już tylko trzeba wejść w ustawienia i zmienić motyw na czarny.

YouTube dodał czarny motyw na komputery osobiste już w zeszłym roku i przyznał, że od tamtej pory był to dodatek, o który najczęściej prosili użytkownicy smartfonów. Oto jak motyw wygląda w praktyce:Oczy użytkowników iPhone'ów mają lepiej, bo szybciej będą mogły odpocząć od rażącego białego tła aplikacji. Android natomiast aktualizację z czarnym motywem ma dostać za jakiś czas, który nie jest bliżej określony.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.