Kanał Daniela Magicala zbanowany!

Kanał Daniela Magicala zbanowany!

To wiadomość z ostatniej chwili. Jeden z kanałów Daniela Magicala - "Margaret" został usunięty z YouTube! Sytuacja miała miejsce podczas trwania transmisji streamera. 


Kilka dni temu główny kanał Daniela Magicala otrzymał kolejną już 3-miesięczną blokadę na streamowanie. YouTuber przeniósł się zatem na drugie konto, a jakby tego było mało, dziś prowadził transmisję na trzecim już kanale - "Margaret". To właśnie na nim doszło do całego zdarzenia. Chwilę przed godziną 23:00, kanał został usunięty. Wielce prawdopodobne jest to, że YouTube postąpił podobnie jak przy blokadzie konta Rafonixa. Serwis uznał bowiem, że streamer próbuje ominąć regulamin, transmitując na tzw. "fake koncie". Oznacza to, że jakakolwiek kolejna próba streama na platformie z wizerunkiem Daniela, może skończyć się usunięciem następnego kanału.

Daniel Magical na swojej grupie opublikował post, w którym tłumaczy całe zajście. Pisze on o usunięciu wszystkich kont, ale jak się okazuje, usunięte zostało tylko jedno z nich. Niewiele jednak zmienia to w tej sprawie, gdyż jego ewentualne transmisje na platformie, będą najpewniej dalej blokowane. Daniel pisze:
Oficjalnie wszystkie moje konta na youtube zostały usunięte nie wiem dlaczego . Jacek odłączył kontakt w pokoiku, włączam komputer a tutaj konta zablokowane " WSZYSTKIE " na mailu nie mam żadnej wiadomości . Nic a nic nie wiem. Czy to nasz koniec ? Dziękujemy wam za 4 lata i setkI GODZIN DYMÓW. Jutro jak się ogarnę przemyślę i zobaczę co się stało KOCHAMY WAS


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.