Google przeprasza za awarię YouTube i daje darmowy dostęp do swojej usługi

Google przeprasza za awarię YouTube i daje darmowy dostęp do swojej usługi

W zeszłym tygodniu piekło zamarzło, czyli YouTube miał awarię i przez jakieś dwie godziny nie było do niego dostępu. Google postanowiło zrekompensować swoim użytkownikom straty moralne.


Problem dotyczył także innych usług świadczonych przez Google, w tym YouTube TV, który niestety nie jest dostępny w naszym kraju. A szkoda, bo dostalibyśmy tydzień wspomnianej usługi za darmo.Google zdecydowało się zrekompensować swoim użytkownikom niedogodności i podarowało tydzień darmowego dostępu do telewizji, czyli równowartość 10 dolarów. Jest nawet specjalna wiadomość od giganta z Mountain View:
Przepraszamy za niespodziewaną awarię usługi YouTube TV. Uwielbiamy naszą telewizję tak bardzo jak Wy i naszym celem jest zapewnienie Wam nieprzerwanego dostępu do różnych wydarzeń czy programów – niezależnie od pory dnia. Dla potwierdzenia tych słów chcielibyśmy wręczyć Wam tydzień darmowego dostępu do YouTube TV.

Ze specjalnej oferty można skorzystać tylko do 24 października. Szczęście w nieszczęściu, że to zmartwienie nas nie dotyczy, gdyż nie mamy dostępu do YouTube TV. Mimo wszystko warto odnotować, że telewizja od YouTube'a już drugi raz w tym roku ma spory problem z działaniem i stabilnością.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.