Człowiek Warga jako Young Multikulti tłumaczy

Człowiek Warga jako Young Multikulti tłumaczy "sytuację Kebabową w Polsce"

Dzisiaj na kanale Z Dupy pojawiła się nowa wersja piosenki "Nowa Fala" Multiego. Produkcja Maćka nosi nazwę "Nowy Falafel" i jest przebojem wszystkich prawdziwych miłośników kebabów. Dlaczego?


Odpowiedź jest prosta. Cały tekst utworu opowiada o kebabie i wszystkich rzeczach z nim związanych, jednak dla Multiego słowo "sos" miało chyba zupełnie inne znaczenie, niż dla Maćka. Według autora, tekst piosenki tłumaczy "sytuację kebabową", która jakiś czas temu miała miejsce m.in. w Ełku. W parodii piosenki pojawił się Warszawski Dresik - aktor znany z występowania w różnych filmach. Obydwa teledyski nakręcone zostały w podobny sposób, ale fanów Michała uspokajamy. W parodii Z Dupy również pojawił się Wasz ulubiony YouTuber!

Young Multi czy Young Multikulti? Koniecznie dajcie nam znać która wersja bardziej Wam się podoba!Przy okazji sprawdźcie też oryginał piosenki!


Teledysk Multiego został obejrzany ponad 850 tysięcy razy, a jego parodia w zaledwie 3 godziny zdobyła blisko 100 tysięcy wyświetleń. Czy Maćkowi uda się pobić statystyki Michała?

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.