Young Multi z klipem do utworu

Young Multi z klipem do utworu "Plecak"!

Young Multi nie zatrzymuje się nawet na chwilę i znowu przychodzi do nas z nowym klipem i piosenką! Na początku lipca swoją premierę miało "Więcej", a dosłownie przed chwilą pierwszy raz mogliśmy usłyszeć i zobaczyć teledysk do utworu "Plecak". Czy najnowszy hit pobije poprzednie? 
Po raz pierwszy fragment piosenki "Plecak" mogliśmy usłyszeć przed klipem do piosenki "Więcej". Wczoraj na kanale Multiego pojawiła się również zapowiedź nowego utworu, w której pojawił się kawałek teledysku oraz piosenki.


Premiera została zaplanowana na dzisiaj. Teledysk pojawił się na kanale równo o 18, a Wy możecie obejrzeć go poniżej:

Czy "Plecak" pobije poprzednią piosenkę Young Multiego? "Więcej" w ciągu 6 tygodni zyskało około 840 tysięcy wyświetleń oraz 45 tysięcy polubień.


Teraz pozostaje nam jedynie czekać na kolejną nowość, czyli zapowiedziane kilka dni temu "Diamenty" nagrane wraz z raperem Bedoesem. Od dawna wiemy także, że Multi stale pracuje nad swoją pierwszą płytą. Na ten moment nie wiemy niestety nic więcej na jej temat i nie znamy żadnych szczegółów. My jednak nie możemy się już doczekać i wyczekujemy wszystkich niespodzianek przygotowanych dla nas przez Michała!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.