Young Multi z nowym klipem!

Young Multi z nowym klipem!

Utwór "Więcej" zapowiedziany został w marcu podczas premiery piosenki "Plotki". Multi zapowiedział, że klip pojawi się po wbiciu miliona wyświetleń pod poprzednim kawałkiem. Ostatnio liczba pojawiła się pod teledyskiem, a już dzisiaj na kanale Michała pojawiła się obiecana wcześniej piosenka.
W ostatnim czasie dużo zmieniło się u Multiego. Jego kanał przeszedł totalną metamorfozę, a twórca stara się teraz skupić na tworzeniu innych materiałów niż wcześniej. Więcej na temat tych zmian znajdziecie w naszym artykule.

Wraz z "nowym początkiem" swojego kanału Michał przyznał, że teraz pracuje głównie nad nową muzyką. W marcu usłyszeliśmy "Plotki", które poruszały temat nieprawdziwych informacji o znanych osobach. W ciągu niecałych 4 miesięcy teledysk do piosenki zebrał aż 1,3 miliony wyświetleń.


Na początku klipu mogliśmy usłyszeć również fragment nowego utworu, który nosi nazwę "Więcej". Multi obiecał, że premiera piosenki odbędzie się po przekroczeniu progu miliona wyświetleń pod poprzednim nagraniem. Milion pojawił się w czerwcu i od tego czasu twórca ciężko pracował nad obiecanym teledyskiem.Gotowi? 🌹• 14.07.2017


Post udostępniony przez Michał YOUNG MULTI Rychlik (@igotswaglikeahorse)


Nowy utwór pojawił się właśnie dzisiaj! Kolejny raz Multi udowodnił, że stale się rozwija i kolejny raz pokazał, że stać go na jeszcze więcej niż wcześniej. Teraz pozostaje nam jedynie czekać na płytę, która ma pojawić się już niedługo.

Dzisiejszy klip do piosenki "Więcej" obejrzycie poniżej:


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.