Young Multi z kolejnym teledyskiem z nowej płyty!

Young Multi z kolejnym teledyskiem z nowej płyty!

Od premiery debiutanckiej płyty Young Multiego minął już prawie miesiąc, jednak Michał kolejny raz pokazuje nam wszystkim, że dopiero się rozkręca. Dzisiaj na kanale Multiego pojawił się klip do piosenki "Trap", a my już zastanawiamy się jak szybko teledysk pojawi się na karcie "Na Czasie". 


Ten miesiąc zdecydowanie należał do Multiego. Debiut pierwszej płyty był bardzo udany, a najlepszym jego dowodem jest 1 miejsce "Nowej Fali" na liście OLIS. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o sukcesie płyty Michała, to koniecznie sprawdźcie nasz poprzedni artykuł!

To jednak nie koniec. Dzisiaj o 18:00 na kanale Multiego pojawił się kolejny klip, a tym razem wybór padł na utwór "Trap". Nowy teledysk w godzinę od publikacji zyskał ponad 125 tysięcy odtworzeń. Jeśli wyświetlenia nadal będą rosły w tak szybkim tempie, to pojawienie się piosenki na karcie "Na Czasie" jest jedynie kwestią czasu.


Fani Young Multiego w komentarzach pod klipem bardzo chwalą jego pracę. Widać, że twórczość Multiego naprawdę im się podoba. "Trap" nie jest jednak ostatnim utworem z płyty, który doczeka się teledysku. Michał zapowiedział, że planuje już kolejne nagrania. My nie możemy się już doczekać!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.