Sentymentalny powrót do popularnej serii w nowej piosence Young Multiego

Sentymentalny powrót do popularnej serii w nowej piosence Young Multiego

Chcieliście powrotu duetu Rezigiusz & Multi? Proszę bardzo! Na kanale Michała pojawiła się właśnie piosenka nawiązująca do popularnej swego czasu gry Skate 3, w którą kilka lat zagrywali się tytułowi twórcy.


Zapewne część użytkowników w głębi serca pragnie, by Remigiusz i Michał powrócili do wspólnego nagrywania materiałów z gier wideo. Szansa jest na to wręcz znikoma, ale wszędzie trzeba szukać pozytywów."Skate 3" to utwór z nowej płyty Multiego pt. "TRAP AFTER DEATH", który w pewien sposób nawiązuje do czasów, gdy gaming na polskim YouTube był o wiele bardziej popularny niż ma to miejsce dzisiaj.Intro piosenki rozpoczyna się dosyć nietypowo, bowiem możemy usłyszeć tam... Rezigiusza. Twórca użyczył  głosu, by wprowadzić słuchaczy w nieco nostalgiczny, a zarazem skate'owski klimat utworu. Zapewne osoby w przeszłości oglądające wspólne materiały przyjaciół z gry Skate 3 dzięki nowemu projektowi Multiego odbędą swego rodzaju sentymentalną podróż.

W utworze znalazło się także miejsce dla wstawek z gry Skate 3 (wykonał je użytkownik o pseudonimie shredjolle). Teledysk sam w sobie jest dosyć oryginalny i przyciągający uwagę.

Dla osób zainteresowanych twórczością Multiego informujemy, że premiera jego najnowszej płyty odbędzie się już 6 grudnia bieżącego roku.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.