Nowa płyta Young Multiego coraz bliżej premiery!

Nowa płyta Young Multiego coraz bliżej premiery!

Słuchacze Young Multiego szykujcie się! Twórca ogłosił, że jego zapowiadana już od miesięcy płyta, niedługo ujrzy światło dzienne. Jak sam twórca zapewnia, koniec pracy nad kawałkami jest już bliżej niż dalej, więc już wkrótce możemy szykować się na zakup albumu pełnego zarówno tych znanych, jak i zupełnie nowych utworów artysty.


Niedawno na mediach społecznościowych Multiego pojawiło się zdjęcie, na którym YouTuber informuje, że wreszcie udało mu się dokonać tego, nad czym pracował przez ostatni czas i co stanowiło jego duże marzenie. Mowa tu rzecz jasna o płycie i o tym co nastąpi po niej. Wokalista po jej premierze ruszy w trasę koncertowej po całej Polsce, odwiedzając przy tym największe miasta. Michał opisał to wszystko tak:
Szykujcie $ bo płyta bliżej niż dalej... serio blisko. Nawet nie wiecie jaki jestem podekscytowany ale i zestresowany, płyta to było moje duże marzenie a zaraz po niej trasa koncetowa - jestem już tak na prawdę przy mecie.

Dodatkowo, dziś na social mediach Young Multiego pojawiło się zdjęcie, na którym raper częściowo przedstawia tracklistę nowej płyty.

Kawałków ma być około 19, a wśród nich znajdą się zarówno te, które znamy już z klipów Michała (Plotki, Więcej, Nowa Fala czy Diamenty), ale także zupełnie nowe utwory, o których do tej pory za wiele nie słyszeliśmy. Mowa tu o kilku piosenkach własnego wykonania, ale także o featach. Wśród nich kolejna kooperacja z Merghanim czy kawałek ze znanym raperem SB Maffija - Beteo. Jedno jest pewne, warto czekać!

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.