Young Multi i Merghani ze wspólnym utworem!

Young Multi i Merghani ze wspólnym utworem!

Zaledwie wczoraj premierę miała piosenka "Kimś" w której raper Young Multi gościnnie zaśpiewał u White'a z grupy SB Maffija. Dzisiaj jednak ponownie otrzymaliśmy okazję do posłuchania Michała w nowej produkcji, a tym razem wraz z nim w utworze pojawi się Merghani.  
"Pytasz mnie" pojawiło się na kanale Multiego o 18:00. To kolejny efekt współpracy Young Multiego oraz Merghaniego. Chłopacy dla wielu osób są idealnym duetem, co udowadniają poprzez wspólne materiały. Ich najnowszą twórczość znajdziecie poniżej:

Czy piosenka z Merghanim dogoni "Plecak"? Nowy, spontaniczny numer ma bardzo trudne zadanie, a wszystko przez ogromną popularność swojego poprzednika. "Plecak" w ciągu 2 tygodni zdobył ponad 4 miliony wyświetleń, co czyni go ciężkim przeciwnikiem dla kolejnych utworów Michała. Teraz pozostaje nam czekać na następne kawałki oraz na płytę. Najprawdopodobniej pod koniec września swoją premierę będą miały także "Diamenty", które zostały nagrane wraz z Bedoesem. Klip do tej piosenki będzie tworzony już w połowie tego miesiąca. My nie możemy się już doczekać i życzymy tym samym Young Multiemu kolejnych świetnych wyników przy nadchodzących produkcjach!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.