Young Multi z

Young Multi z "listem otwartym" w sprawie ostatnich wydarzeń

Kilka dni temu pisaliśmy o głośnej sprawie, która dotyczyła m.in. słów znanego rapera - Palucha, który na jednym z koncertów zwyzywał rapujących YouTuberów oraz Young Multiego. Teraz Michał postanowił odpowiedzieć na ostatnie wydarzenia publikując nowy numer.


O godzinie 17:00 na kanale YouTube trapera pojawił się utwór pt. "List otwarty". W nim Young Multi odnosi się do samego Palucha, śpiewając:
Nienawiścią dzielisz scenę
wstyd mi na to patrzeć
chociaż młodszy jestem tu o wiele
to myślenie pokazuje
kto dojrzalsze ma spojrzenie.

W swoim "liście otwartym" Michał dodatkowo w sarkastyczny sposób "przeprasza" za to co osiągnął oraz odnosi się do wywiadu dla portalu CGM, w którym prosił o szansę dla młodych. Nie zabrakło także nawiązań do "zamknięcia głów" u niektórych raperów, o których mówił Multi czy "Kontroli jakości" - utworu, który niegdyś nagrał Paluch wraz Szpakiem zaczepiając przy tym Young Multiego.

W opisie nowego utworu Multi dodatkowo pisze:
Pierwszy i ostatni raz zabieram głos w tej sprawie. W tym numerze wyrzucam wszystko z siebie, moje odczucia na temat wszystkich ostatnich wydarzeń na polskiej scenie i tym samym zamykam temat. Dziękuję za wsparcie i życzę Wam wszystkim jak najlepiej.

Nowy utwór został już świetnie przyjęty przez słuchaczy Multiego, którzy przyznają mu sporo racji. "List otwarty" znajdziecie poniżej:Przy okazji nowego utworu Young Multiego warto wspomnieć o jego ostatnim osiągnięciu. Kilka dni temu raper z płytą Trapstar znalazł się na pierwszym miejscu OLiS za ostatni tydzień listopada. Gratulacje!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.