Young Multi z lepszymi wynikami niż Taco Hemingway i Tede w 2017 roku!

Young Multi z lepszymi wynikami niż Taco Hemingway i Tede w 2017 roku!

Young Multi swoją debiutancką płytę pokazał światu dopiero w grudniu, jednak mimo późnej premiery album i tak odniósł ogromny sukces. W zestawianiu 100 najlepiej sprzedających się płyt w 2017 roku "Nowa Fala" znalazła się na bardzo wysokiej pozycji, a sam Multi przebił dobrze wszystkim znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej.


O sukcesie "Nowej Fali" już wielokrotnie pisaliśmy na naszej stronie. Jeden z artykułów dotyczył pierwszego miejsca na OLIS, które Michał zdobył na początku grudnia, kilka dni po oficjalnej premierze płyty. Album pojawił się w sklepach 1 grudnia i mimo ogromnego zainteresowania w przedsprzedaży, to właśnie tego dnia, setki, a nawet tysiące fanów Young Multiego zakupiło płytę.W zestawieniu 100 najlepiej sprzedających się płyt w 2017 roku Young Multi znalazł się na bardzo wysokiej pozycji. "Nowa Fala" zdobyła 16 miejsce, tym samym wyprzedzając albumy artystów takich jak TEDE, Taco Hemingway czy Kuban. Multi zdecydowanie ma powód do dumy. Jedynymi raperami, którzy znaleźli się wyżej od niego są Paluch i Quebonafide. Mamy nadzieję, że kolejna płyta Michała zapewni mu miejsce na samym szczycie zestawienia!

 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.