Young Multi z koncertem na MeetUp 2018 Kraków

Young Multi z koncertem na MeetUp 2018 Kraków

Jeśli wcześniej zwlekaliście z decyzją o pojawieniu się na imprezie MeetUP Kraków 2018, to ta informacja może być bardzo pomocna. Podczas tegorocznej edycji eventu na scenie zobaczymy i usłyszymy Young Multiego, który zagra swoje najpopularniejsze przeboje. 


MeetUP Kraków 2018 zbliża się do nas wielkimi krokami. Impreza odbędzie się już 1 września w Tauron Arenie, a więcej informacji na temat eventu znajdziecie TUTAJ oraz na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Wśród zaproszonych na MeetUp twórców znalazł się także Young Multi. Tak samo jak rok temu podczas tegorocznego eventu Michał zagra koncert, na którym będziemy mogli usłyszeć nagrania z debiutanckiego albumu "Nowa Fala". Dodatkowo fani będą mieli także okazję porozmawiać z raperem oraz zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. Twórca zapowiedział także, że będzie to ostatnia okazja do zobaczenia go na imprezie i nie zamierza on pojawić się na przyszłej edycji. Na ten moment godzina koncertu nie została jeszcze podana.

Jeśli będziecie obecni na koncercie Young Multiego, to koniecznie dołączcie do specjalnego wydarzenia na Facebooku. 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.