Użytkownicy odkryli kolejną animację na Facebooku!

Użytkownicy odkryli kolejną animację na Facebooku!

Od jakiegoś już czasu, Facebook urozmaica naszą tablicę, dodając animacje do komentarzy. Po wpisaniu danych słów, na ekranie ukazują nam się różne emotki. Zaczęło się od animacji z okazji 20-lecia wydania Harrego Pottera, a od tego czasu portal dodał kilka kolejnych efektów. Teraz pojawił się zupełnie nowy!


Wśród ostatnio dodanych efektów znalazły się m.in. "Gratulacje", które ukazują baloniki czy "Xoxo", po którego wpisaniu pokazują się serduszka. Dziś użytkownicy Facebooka odkryli, że po wpisaniu "You got this", na ekranie pokażą nam się skaczące ikonki lajków.Dodatkowo warto przypomnieć, że Facebook daje nam już możliwość usunięcia oraz dodania animacji na powyższy tekst.Czy to oznacza, że za jakiś czas będziemy mieli możliwość dodania wybranego efektu do dowolnego komentarza? Nowo dodane animacje portalu wiele na to wskazują, ale o tym przekonamy się najprawdopodobniej w najbliższych miesiącach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.