Yoczook rzuca się na głęboką wodę i organizuje własny event w... Rzeszowie!

Yoczook rzuca się na głęboką wodę i organizuje własny event w... Rzeszowie!

W ostatnich latach powstało kilka cyklicznych imprez, które wypracowało sobie markę znaną w skali całego kraju. Ze swoją imprezą sygnowaną nazwą Yo4u postanowił wystartować Yoczook. Event zbliża się wielkimi krokami, gdyż pozostało do niego zaledwie 3 tygodnie.


Impreza odbędzie się w Rzeszowie, który przez wiele czasu był wyśmiewany, ze względu na swoją lokalizację do wszystkich imprez, które odbywały się w Polsce. W niedalekim sąsiedztwie (tj. Krakowie) odbyły się jedynie pojedyncze zloty społeczności YouTube.

Teraz czas na Rzeszów! Już 8 lipca na południu Polski zamelduje się cała najbliższa ekipa Yoczooka, czyli Kosper, Serafin, Dominik Rupiński czy ekipa Bez Kanału, która zasłynęła z konfrontacji akcji marketingowych znanych marek (pełna lista uczestników będzie podana na końcu artykułu). 

Na evencie obecni będą również najpopularniejsi twórcy musical.ly w Polsce. Karol Pieszko, Staś Janiszewski, Kinga Sawczuk oraz Lena_moonlight - bo o nich mowa - przeprowadzą warsztaty z tworzenia klipów we wspomnianej aplikacji. Warto zaznaczyć, że apka staje się coraz popularniejsza, a najpopularniejsi twórcy mogą liczyć na spore profity z tego tytułu.

Impreza odbędzie się w klubie muzycznym Life House, położony niedaleko dworca kolejowego i autobusowego. Bilety są dostępne za stałą cenę - 50 zł. W opcji są również bilety Gold, które przynoszą dodatkowe korzyści, takie jak spotkanie z twórcami oraz mnóstwo gratisów. Prowadzącymi event będą Łuki Gie oraz Adam Kalinowski.

Link do wydarzenia - http://bit.ly/yo4u_event
Link do biletów - http://www.yo4event.pl/

Lista uczestników:

- Yoczook
- Kosper
- Serafin
- Dominik Rupiński
- CzuuX
- Olivia Fok
- Artur Strączek
- Olur
- Adam Kalinowski
- Czwórka top z Musically - Karol Pieszko, Staś Janiszewski, Kinga Sawczuk, Lena_moonlight
- Torcio
- Magda Bereda, Jonasz Wróbel
- Requer
- PoprostuPatryk
- Artur Kapecki
- DaniellVlog
- Dj na evencie - Matey
- Radek Kapias
- PszemekTV
- Bez Kanału

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.