Już w ten weekend odbędzie się pierwszy roast na polskim evencie o YouTube!

Już w ten weekend odbędzie się pierwszy roast na polskim evencie o YouTube!

Imprezy okolicznościowe związane z popularnymi ludźmi z sieci zdają się być organizowane coraz częściej oraz na coraz to większą skalę. Tak się składa, że już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna - a tym razem celem jest Rzeszów. 


Mowa tutaj oczywiście o wydarzeniu "Yo4Event - Czas na Rzeszów", które odbędzie się już 8 lipca w rzeszowskim klubie muzycznym Life House. Wtedy też na południu Polski wszyscy zainteresowani imprezą będą mogli spotkać swoich ulubionych twórców internetowych i spędzić z nimi czas.Skoro sam event organizowany jest przez Yoczooka to nie mogło zabraknąć jego najbliższej ekipy - podczas wydarzenia będziemy mogli spotkać chociażby Kospera, Serafina, Dominika Rupińskiego, Magdę Beredę czy ekipę Bez Kanału (pełna lista na końcu artykułu). Co ciekawe, z udziałem organizatora (Yooczoka) odbędzie się Roast - czegoś takiego na eventach społeczności YouTube jeszcze nie było!

W skrócie - Yoczook będzie wyśmiewany, obrażany na przeróżny sposób przez swoich najbliższych znajomych i przyjaciółDla fanów tego twórcy będzie to więc na pewno bardzo ciekawa atrakcja. Do Roastu przyczynią się takie osoby jak: Artur Kapecki, Fisza (Jakub Łozicki), Jonasz Wróbel, Arek Pawłowski z grupy Kamerowani oraz Warjat Radek. 

Jeśli więc nie macie żadnych planów na zbliżający się weekend oraz jesteście fanami obecnych w Rzeszowie YouTuberów to przyjazd na Yo4uEvent może być świetną okazją do miłego spędzenia czasu, a także porozmawiania, czy zrobienia sobie zdjęcia z ulubionymi twórcami. Bilety na wydarzenie możecie zakupić tutaj (zwykłe) i tutaj (gold).

Plan wydarzenia możecie podejrzeć z kolei poniżej. Prezentuje się naprawdę ciekawie!


KONKURS NA WEJŚCIÓWKI NA YO4EVENT TRWA JUŻ TYLKO DO 22:00 - KLIKNIJ TUTAJ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ! 


Kto jeszcze pojawi się na tym wydarzeniu? Oto pełna lista:


- Yoczook
- Kosper
- Serafin
- Dominik Rupiński
- CzuuX
- Olivia Fok
- Artur Strączek
- Olur
- Adam Kalinowski
- Czwórka top z Musically - Karol Pieszko, Staś Janiszewski, Kinga Sawczuk, Lena_moonlight
- Torcio
- Magda Bereda, Jonasz Wróbel
- Requer
- PoprostuPatryk
- Artur Kapecki
- DaniellVlog
- Dj na evencie - Matey
- Radek Kapias
- PszemekTV
- Bez Kanału

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.