Yellowbox zachęca do zostania w domu i wykonania jego wyzwania

Yellowbox zachęca do zostania w domu i wykonania jego wyzwania

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 objęła swoim zasięgiem niemalże cały świat. Wiele osób nadal jednak nie stosuje się do zaleceń rządu oraz WHO i spotyka się z grupami znajomych. Yellowbox postanowił wystosować do takich ludzi specjalną prośbę.


Coraz więcej rządów wprowadza w granicach swoich państw obostrzenia mające na celu ograniczenie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Wszystkie instytucje wzywają również mieszkańców planety do dwóch rzeczy - dbania o higienę oraz rezygnację ze spotkań w większych grupach znajomych.

W internecie popularny jest ostatnio hasztag #zostańwdomu, który ma zachęcać użytkowników do niewychodzenia z miejsca zamieszkania. Cała akcja stała się już modnym trendem - w jego promocję zaangażowała się nawet rzesza twórców internetowych. Przyłączył się do niej właśnie Yellowbox.Influencer zachęcił wszystkich do kreatywnego spędzania czasu samemu. Twórca powiedział, że także tęskni za swoimi przyjaciółmi i wspólnymi wypadami, ale bezpieczeństwo bliskich jest dla niego ważniejsze. Nawet jeśli Ty - jako młody człowiek - przejdziesz bezobjawowo chorobę COVID-19 i zlekceważysz problem, to musisz uświadomić sobie, że możesz zarazić swoich rodziców czy dziadków - a ci mogą z zakażenia koronawirusem po prostu nie wyjść.

Yellowbox poprosił także widzów o nadsyłanie mu kreatywnych filmików przedstawiających ciekawe triki czy pomysły zrealizowane w domowym zaciszu. Zostaną one potem zmontowane i opublikowane w sieci.

#ZOSTAŃWDOMU


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.